Cerrahide onarım için kural önce en basit ve en az zarar verecek yöntemin seçilmesidir.

OYPA Medical ürün yelpazesini oluştururken’’ önce insan’’ sloganıyla yola çıkarak ,kendi alanında dünyanın önde gelen üreticililerinden olan KLS Martın markasıyla, kaliteden ödün vermeden sektörde yerini almıştır.

Ağırlıklı Travma cerrahisinde lider olan ürünlerle faaliyet gösteren firmamız, yeni ürünler ve daha iyi teknik alt yapıyla siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur. Bugüne kadar ‘’ hizmette kalite ‘’ ilkesinden yola çıkarak çalıştığımız özel ve resmi hastanelere, firmalara, ithalatçısı olduğumuz ürünlerde, uzman kadromuz ve tecrübemizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

OYPA Medical ;Beyin Cerrahi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Çene Cerrahi, KBB, Göğüs Cerrahi, Kalp Damar Cerrahi, Ortopedi, Pediatrik ve Çocuk Cerrahi alanlarında sizlere dünyanın en kaliteli ürün gruplarını sunan KLS MARTİN markası ile hizmet vermektedir.

Firma Olarak Misyonumuz

Kesintisiz Destek

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Firmamız, siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermektedir.

Modern Dizayn

Başarılı bir işletme için, doğru ürünü doğru müşteriyle buluşturmak son derece önemlidir. Her müşteri benzersiz ihtiyaçlara sahiptir ve işte bu noktada doğru ürün, onların beklentilerini karşılamak ve onlara değer katmak için vazgeçilmez bir faktördür.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli hizmet anlayışımızla, uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. İhtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size yardımcı olmak ve memnuniyetinizi sağlamak için buradayız.

keyboard_arrow_up